İnternetSosyal Medya

Zoom Ücretsiz Aramalarının Artıları ve Eksileri

Zoom Ücretsiz Aramalarının Artıları Nelerdir ? Zoom Ücretsiz Aramalarının Eksileri Nelerdir ? Zoom kullanmak zararlımıdır ?

İPhone’un piyasaya sürülmesiyle telefonlar taşınabilir hale geldi ve insanlar onları taşıyor. Güvenli iletişim ihtiyacının ortaya çıktığı yer burasıdır. Bir cep telefonunun yardımıyla, telefonunuz prize takılı olmadığı sürece her yerde arama yapabilirsiniz. Ancak bu avantajdan yararlanabilmeniz için Zoom gibi güvenilir bir servis sağlayıcıya ihtiyacınız var.

Telefonların günlük rutin hayatımızın bir parçası haline geldiği yadsınamaz. Bugünlerde neredeyse hepimizin cep telefonu var. Aslında, bazı insanlar e-posta hesaplarıyla çok meşgul oldukları, internete eriştikleri, e-postalarını kontrol ettikleri ve hatta müzik dinledikleri veya telefonda diğer sesli aramalarla konuştukları için sabit hat numaralarını zar zor kullanıyorlar.

Bu nedenle, güvenlik ve şifreleme özellikleri son derece önemlidir. Bu nedenle satın aldığımız telefonun bu iki şeyden taviz vermediğinden emin olmalıyız. Hem mobil hem de sabit hat trafiği için uçtan uca şifreleme hizmetleri sunan bir şirket seçmelisiniz. Çoğu modern cep telefonunun güvenlik özelliklerine bakarsak, yakınlaştırma ile sağlanan tekliflerle karşılaştırılamaz. Çoğu şirket, 128 bit şifreleme, IP şifreleme ve diğerleri gibi bazı standart şifreleme protokolleri sunar.

Bununla birlikte, hiçbir şey yakınlaştırma ile sağlanan son teknoloji güvenlik özellikleriyle karşılaştırılamaz. Hem gelen hem de giden trafiği güvence altına alan uçtan uca şifreleme özelliğine sahiptir. Yakınlaştırma tarafından kullanılan ağ aynı zamanda en yüksek kalitede şifreleme sağlar. Bir Covid-19 salgın koruma sistemi, ağın yanı sıra ağ içeriğini korumaya yardımcı olur.

Diğer benzer ürünlerin özelliklerinden bahsederseniz, yakınlaştırma ile verilen sözlerin yetersiz kaldığını göreceksiniz. Sistemleri, kimlik avı girişimlerini kaldıracak kadar sağlamdır, ancak diğer sistemler bunu yapamaz. Bir çalışan kurumsal bilgileri çalsa bile, yakınlaştırma sistemi bunların güvenli bir şekilde şifrelenmesini sağlayabilir. Uçtan uca şifrelemenin güçlü ve zayıf yönlerini zaten iyi anladığımız için, bu özel hizmeti kullanmanın avantajlarına bakalım. En büyük faydalarından biri, uzun mesafe ücretlerinin olmaması ve uzun mesafe görüşmelerinin maliyetinin genellikle çok yüksek olmasıdır.

Uzun mesafe ücretleri genellikle arama bir sabit hat numarasından yapıldığında uygulanır. Arama bir cep telefonu numarasından yapılsa bile maliyeti çok yüksek olacaktır. Bu nedenle, ücretsiz arama, herhangi bir cep telefonunun çok önemli bir yönüdür. Büyük bir şirket kullanıyorsanız, ofisiniz için yeni ofis ekipmanı satın almanın maliyeti ekonomik olmayabilir.

Bu, bir video konferans platformunun kullanımının son derece yararlı olabileceği zamandır. Bir video konferans platformu kullanarak, neredeyse sıfır maliyetle bir video konferans tesisinden yararlanabilirsiniz. Küçük bir işletme veya büyük bir çok uluslu kuruluş olmanız farketmez. Bu hizmeti kullanmanın en iyi yanı, kesinlikle güvenli olmasıdır. Yani, bunlar Zoom ücretsiz aramaların artıları ve eksileri.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu