İnternetWordpress Konular

CloudFlare Nasıl Kurulur Çözümü

Wordpress  CloudFlare Nedir? WordPress CloudFlare Kurulumu Nasıl Yapılır ? 

WordPress CloudFlare, WordPress yönetici panelinden kullanımı en kolay ve en etkili WordPress eklentilerinden biridir. WordPress, e-posta adreslerini ve alan adlarını yönetmenize, aramanıza ve yönetmenize olanak tanıyan birçok farklı bileşene sahiptir. Web sitenizi yönetmenize, oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak tanıyan çeşitli başka sistem yönetimi işlevleri de vardır. Bu önemli sistem yönetimi işlevlerinden birine WordPress Esnekliği denir. WordPress’i veritabanı platformlarınız olarak MySQL veya Postolace ile kolayca kurmanıza olanak tanır ve web sitenizin temasında veya şablonunda sadece birkaç tıklama ile değişiklik yapmanızı sağlar.

Çoğu kişinin WordPress ile yaşadığı en büyük sorunlardan biri, henüz Bulutta yayınlamaya hazır olmamasıdır. WordPress, düzgün çalışması için PHP ve doğru işletim sistemini gerektiren MySQL üzerinde çalışır. WordPress ile ilgili sorun, Cloudflare’nin güvenilmez bir barındırma platformu olması nedeniyle Bulut oluşturma ile uyumlu olmamasıdır. WordPress kullanıcılarının, WordPress Cloudcroft gibi üçüncü taraf eklentileri kullanarak bloglarını Bulut’ta nasıl yayınlayacaklarını öğrenmeleri gerekiyor.

WordPress Cloud Crosby Setup, temel olarak WordPress kullanıcılarının WordPress’i CloudFlare barındırma ile kolayca kurmalarını sağlayan bir eklentidir. WordPress Cloud Crosby kurulum eklentisi yüklendikten sonra, mevcut web sunucusu barındırma yapılandırmanızı Bulut yapılandırmasıyla otomatik olarak değiştirecektir. Bu, Plesk veya cPanel gibi başka bir sistem yönetimi görevini nasıl kuracağınızı veya yapılandıracağınızı öğrenme ihtiyacını ortadan kaldırır.

 

WordPress Cloud Crosby kurulumu, aynı barındırma hesabında barındırılan birden fazla blogu sürdürmenin basit bir yolu da dahil olmak üzere WordPress kullanıcıları için birçok avantaj sağlar. Web sitenizi yeniden başlatmadan her bir blogun düzenini ve görünümünü kolayca değiştirebilirsiniz. Tek bir blogun temasını ve şablonunu değiştirmek de basittir. Yalnızca bireysel blogun ayarlarını değiştirmeniz gerekir. Örneğin, blogunuzun tasarım stilini profesyonel bir dergi stilinden daha yaratıcı bir şeye değiştirmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey giriş yapmak ve blogun panosundaki açılır menüden yeni bir tema seçmek.

 

WordPress kullanıcıları ayrıca kişileri ve aboneleri için ayrı WordPress posta listeleri oluşturabilir. Bu eklenti, abone listenizi ve onlarla nasıl iletişim kurmaya devam edeceğinizi yönetmeyi çok kolaylaştırır. WordPress CloudC Crosby eklentinizi kurduğunuzda, yeni bir blog oluşturduğunuzda size ‘liste onaylı’ bir abone listesi atanır ve daha sonra atandıkları e-posta adreslerini yönetebilir ve değiştirebilirsiniz. Web sitenize her yeni içerik eklediğinizde onlara bir e-posta gönderebilirsiniz.

 

WordPress CloudC Crosby Kurulum eklentisi, WordPress blogunuz için otomatik yanıtlayıcılar kurmanıza da olanak tanır. Bu eklenti ile, her yeni blog yazısı yazdığınızda, web siteniz abonelerinize otomatik bir e-posta gönderecektir. Kendi e-posta adresinizi kullanabilir veya POP3 veya IMAP kullanarak ücretsiz bir e-posta hesabı oluşturabilirsiniz. Eklentinizi kurarak, abonelerinizden otomatik e-posta yanıtları alabilirsiniz, bu da size abonelerinizle değerli e-posta pazarlamasına katılmanız için daha büyük bir fırsat verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu