İnternet

Sağlık ve Fitness İçin 7 Popüler Android Sağlık Uygulaması

Sağlık ve Fitness İçin 7 Popüler Android Sağlık Uygulaması Nelerdir ?

En iyi Android sağlık uygulaması nedir? Bu ne aradığına bağlı. Program herkes için tasarlanmasa da, Android akıllı telefonu olan herkes için faydalı olabilir. Hemen hemen herkes hayatının bir noktasında sağlıkla ilgili bir fotoğraf çekmiştir ve eğer varsa, o anı arkadaşlarınız ve akrabalarınızla paylaşmak için bir uygulama da indirmiş olma ihtimaliniz yüksektir. Bir Android telefon kullansanız da kullanmasanız da, fotoğraflarınızı görüntülemenize ve sağlığınızı takip etmenize izin veren birçok Android uygulaması vardır.

Medscape: En İyi Android Sağlık Uygulaması. Medscape, doktorlar için en güncel sağlık bilgilerine anında erişim sağlayan mükemmel bir sağlık uygulamasıdır. Uygulama ayrıca sağlık profesyonelleri ve doktorlar için periyodik eğitimler sunmaktadır. Tüketiciler sağlık sorunlarıyla ilgili çevrimiçi anketleri tamamlayarak kredi kazanabildikleri için uygulama, sertifikalı CE kurslarını entegre eder.

Doktor Uyarısı: En İyi Android Sağlık Uygulaması. Doktor Uyarısı, Google akıllı telefon uygulamalarının harika bir özelliğidir ve doktorların, tıbbi ofislerinden uzakta olsalar bile hastalarını yeni gelişmelerle ilgili olarak anında güncellemelerine olanak tanır. Google akıllı telefon uygulaması, kısa mesajlar ve e-postalar aracılığıyla doktorları birbirine bağlar ve randevuları, iş akışını ve tıbbi geçmişi izler. Bu, tıp uzmanları için önemli bir araçtır, çünkü izleme kayıtları EMR düzenlemelerine uyum sağlamalarına yardımcı olur.

Fitbit: En İyi Android Sağlık Uygulaması. Fitness meraklıları Fitbit’i seviyor çünkü yakılan kalori, kat edilen mesafe, ortalama hız ve egzersiz sayısı gibi etkili bir egzersiz rutini sunuyor. Fitness uygulamaları, insanların egzersiz rutinlerini planlamalarına ve hangi aktivitelerin en çok kalori yaktığını ve en fazla faydayı sağladığını bulmalarına yardımcı olur. İlk Yardım ve CPR uygulamaları, yoga ve aerobik gibi aktivitelerin yanı sıra Fitbit’te de sunulmaktadır. En iyi android sağlık uygulaması, hastaların operasyonlar sırasında güvende kalmasını ve en yüksek düzeyde destek ve bakımı almasını sağlamak için tıp uzmanlarıyla yakın işbirliği içinde çalışır.

Hemşirem Bana Bilgi Veriyor. En iyi android sağlık uygulamalarını arayan sağlık uzmanları, Hemşire Bana Bilgi Verir uygulamasını kesinlikle değerli bir kaynak bulacaktır. Hastalıklar, testler, tedavi prosedürleri ve ilaçlar hakkında değerli bilgiler sağlar ve sağlık hizmeti sağlayıcılarının bilinçli kararlar almasına yardımcı olur. Kullanıcılar ayrıca diğer hemşirelerle bağlantı kurabilir ve hastalık, tedavi seçenekleri ve kendileri için en iyi olan ilaçlar hakkında daha fazla bilgi edinebilir.

Weight Watchers: En İyi Kilo Takibi Uygulaması. Weight Watchers 2009’dan beri buralarda ve binlerce üyesi var. Uygulama, katılımcı mağazalar, tarifler, ipuçları ve püf noktalarının yanı sıra günlük etkinlik ve ilerleme kaydı hakkında ayrıntılı bilgiler içerir. Kullanıcılar besin alımını takip edebilir ve sağlıklı beslenme, egzersiz ve kilo kaybı için hedefler ve kilometre taşları belirleyebilirler. Kullanıcılar ayrıca doğrudan uygulama aracılığıyla yiyecek satın alabilir veya çevrimiçi alışveriş yapmak için kredi kartlarını kullanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu