Anasayfa
03 Temmuz 2019 ( 20887 izlenme )
Reklamlar

SONDAKİKA: İBB Başkanı Ekrem İmamoglu Resmi Başvuruyu Yaptı | Şimdi Ne Karar Vereçek Hükümet

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun FSM'deki çalışma nedeniyle yaşanan trafiğe çözüm olarak sunduğu Avrasya Tüneli ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ndeki indirime ilişkin başvuru resmen yapıldı.

İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun FSM'deki çalışma dolayısıyla yaşanan trafik sorununa çözüm olarak sunduğu Avrasya Tüneli ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ndeki araç geçişlerinde indirim uygulanmasına ilişkin resmi başvuru Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na yapıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün katıldığı Haber Global ekranlarında Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ndeki çalışmalar sırasında yaşanan trafik sorununu, deniz ve metrobüs seferlerini artırarak ve 3. köprü ve Avrasya Tüneli'nde indirim sağlayarak aşılabileceği ifade etmişti.

Independent Türkçe’nin haberine göre Ulaşım Daire Başkanı Yunus Emre Ayözen imzası taşıyan başvuru, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ulaşım Daire Başkanlığı Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü’nden 2 Temmuz 2018 tarihinde yapıldı.

 

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Emine Erdoğan Dünyada ki Kaosun Sebebini Açıkladı Sırp Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı korudu KARS'DA KORKU VE PANİK YAŞANDI Devlet Bahçeli Hastaneye kaldırıldı: Bahçeli sağlık durumu