Anasayfa
17 Ekim 2020 ( 41933 izlenme )
Reklamlar

Son dakika: Bahçeli'nin çok güvendiği o isim de İYİ Parti'ye geçti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli istifa haberiyle sarsıldı.. MHP’nin 31 Mart yerel seçimlerinde Sinop Ayancık’ta Bahçeli'nin isteği üzerine belediye başkan adayı olan Özay Çetin MHP'den istifa ederek İYİ Parti’ye katıldı. Ayancık’ta AKP’li eski belediye meclisi üyesi Esra Şen’in de İYİ Parti’ye geçerken, 'İstifaların devamının geleceği' belirtiliyor..

Son dakika: Bahçeli'nin en güvendiği isimlerden biri daha İYİ Parti saflarına katıldı..

MHP’de son dönemde görevden alma ve istifaların yaşandığı illerden biri olan Sinop’ta dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Son yerel seçimde Sinop’un Ayancık ilçesinde MHP’den belediye başkan adayı olan Özay Çetin, partisinden istifa ederek, İYİ Parti’ye geçti.

"DEVAMI GELECEK.."

Ayancık’ta AKP’li eski belediye meclisi üyesi Esra Şen’in de İYİ Parti’ye geçerken, ilçe başkanlığında düzenlenen programda her iki isme de İYİ Parti rozeti takıldı. İYİ Parti Sinop İl Başkanı Yılmaz Şanlan ise,  “Önümüzdeki günlerde de partimize katılımlar devam edecektir.” dedi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Soylu açıkça söyledi: Tek bir şart gerçekleşirse sokağa çıkma yasağı gündeme gelir Seyhan Soylu (Sisi): Cumhurbaşkanı Erdoğan operasyon geçirdi TAYYİP’İN BAŞI BÜYÜK BELADA, ÇÜNKÜ? Ünlü Oyuncu Kalp Krizi Geçirip Hayatını Kaybetti