Sırp Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı korudu

575 izlenme07 Ekim 2019
Reklamlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sırbistan Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi. Sırp Cumhurbaşkanı Türkiye'yi ilgili soru soran muhabirin sorusunu keserek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı korudu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün temaslarda bulunmak üzere Sırbistan'a gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sırp mevkidaşı Vucic ile ortak basın toplantısı düzenledi. Toplantı sırasında bir basın mensubunun sorusunu kesen Sırp Cumhurbaşkanı Vucic, Erdoğan'ı överek, "Türkiye'ye ders verme gibi bir niyetimiz yok" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da Sırp mevkidaşı Aleksandr Vucic ile bir araya geldi. Vucic ile birlikte ortak basın toplantısı düzenleyen Erdoğan, gündeme ilişkin açıklamalar yaparak iki ülke arasındaki iş birliğini masaya yatırdı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İMAMOĞLU'NU DESTEKLEYEN VATANDAŞ'I TARTAKLAMAYA KALKTI Gökçek'e Büyük Şok ! Polis Ekipleri Bizzat Götürdü 'Ekonomimiz nasıl ?' sorusuna gurbetçi bir vatandaşın verdiği cevap büyük tepki topladı İmamoğlu'ndan dikkat çeken Erdoğan çıkışı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İBB seçim sonucunu en doğru bilen Avrasya: Erdoğan'ın kazanması çok zor
{}