Pes dedirten sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar

1425 izlenme18 Kasım 2019
Reklamlar
Bir ucu boynuna, diğer ucu da cinsel organına bağlanmış iple araziye bırakılan eşeği, Kemer Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakımevi sorumlusu veteriner hekim Fevzi Uzun kurtardı.

Antalya'da, bir ucu boynuna, diğer ucu da cinsel organına bağlanmış iple araziye bırakılan eşeği, veteriner hekim Fevzi Uzun kurtardı. Sahipsiz hayvanları beslediği sırada eşeğin durumunu fark eden Uzun, ipi kesip hayvanı kontrol ettikten sonra araziye yeniden bıraktı.

TESADÜFEN KARŞILAŞTI
Kemer Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakımevi sorumlusu veteriner hekim Fevzi Uzun, dün mesai sonrası evinin bulunduğu Beycik Mahallesi'nde her akşam yaptığı gibi sahipsiz hayvanları beslemeye çıktı. Saat 19.00 sıralarında Uzun'un yanına bir eşek yaklaştı.

GÖRDÜĞÜ MANZARA DEHŞETE DÜŞÜRDÜ
Hayvanın bir anda ürkerek uzaklaştığını gören Fevzi Uzun, yanına yaklaştığında durumu fark etti. Fevzi Uzun, eşeğin boynuna bağlı ipin diğer ucunun ise hayvanın cinsel organına sıkı biçimde bağlandığını gördü. Otomobilindeki çakıyla ipleri kesen veteriner hekim Fevzi Uzun, hayvanı yaşadığı acı durumdan kurtararak, besledikten sonra serbest bıraktı.
CEP TELEFONU KAMERASIYLA KAYDETTİ
Eşeğe yapılan eziyeti cep telefonu kamerasıyla kaydeden Uzun'un sosyal medyada paylaştığı görüntüler, izleyenlerden büyük tepki aldı.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP’de büyük çıkış SARAYIN SAKLADIĞI BÜYÜK SIR ! Recep Tayyip Erdoğan "Üzücü haberler alıyoruz" dedi ve CHP'yi suçladı ERDOĞAN'IN GİZLİ PLANI ORTAYA ÇIKTI

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Şeriatçıdan Erdoğan'a : "CHP'nin kazanmasının sebebi sensin"