Nagehan Alçı'ya suç duyurusu!

2995 izlenme2019-09-30 08:39:08
Reklamlar
Nagehan Alçı hakkında, Habertürk ekranında Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin 1994'teki uygulamalarına yönelik sarf ettiği "Katil devlet" sözleri sonrası suç duyurusunda bulunuldu.

"KATİL DEVLET" SÖZÜ TEPKİ ÇEKMİŞTİ
Yazar Nagehan Alçı'nın, bir televizyon programında söyledikleri tartışmalara neden oldu. Nagehan Alçı, canlı yayında Türkiye Cumhuriyeti'ne "katil devlet" dedi. Büyük tepki çeken bu söz üzerine Nagehan Alçı hakkında Erzincan'da Serdar Aydın isimli vatandaş adliyeye giderek Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

"YARGILANMASINI İSTİYORUZ"
Aydın, suç duyurusunda, "Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak ve Türk Milliyetçisi bir ailenin evladı olarak devletimle her daim gurur duymuş bir vatan evladıyım. Özel bir kanalda yayınlanan programın katılımcılarından Nagehan Alçı isimli şahsın devletime 'katil devlet' diyerek itibarsızlaştırmaya yönelik canlı yayında bir takım beyanlarda bulunmuştur. Şahsın bu konu hakkında yargılanması ve yüce Türk devletinden özür dilemesini bekliyor ve gereğinin yapılması hususunu yüce Türk yargısından arz ederim" ifadelerine yer verildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

REYİZ DOĞRU SÖYLÜYOR! Ankara Metro hoparlörlerinden gelen sesler tüyleri diken diken etti SON DAKİKA | AKP - YSK PAZARLIĞI AKP'li yönetici Yusuf Koyuncu partisinden istifa etti

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sedat Peker'den yine silahlanma çağrısı !!