İmamoğlu duyurdu Tarihimizde Bir İlk

2707 izlenme2019-09-30 12:34:58
Reklamlar
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu son yılların en güzel haberlerinden birini verdi.. İmamoğlu, Topkapı’daki İETT Garajı alanının park ve afet toplanma alanı olarak düzenleneceğini duyurdu. Park ve benzeri alanların imara açılarak AVM ve çok katlı apartmanların yapılmasına alışan İstanbullu, deprem gerçeğine karşı atılan bu hayati öneme sahip 'ilk adımı' takdirle karşıladı.

İmamoğlu duyurdu: İETT garaj alanı, AFET ve toplanma alanı olarak düzenlenecek..

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Meclisi’nde alınan karar doğrultusunda, Topkapı’daki 17 bin 567 metrekarelik İETT Garajı alanının park ve afet toplanma alanı olarak düzenleneceğini duyurdu.

Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda; Topkapı’daki İETT Garajı alanının plan değişikliğine dair karar İBB Meclisimizden oy birliği ile geçmişti. 17 bin 567 metrekarelik bu alanı park ve afet toplanma alanı olarak düzenleyeceğiz." dedi

Önceki gün yaşanan İstanbul depreminin ardından yeniden tartışma konusu olan “acil toplanma alanları” sayısı yeniden tartışma konusu olmuş, toplanma alanlarının AVM ve rezidans yapılmasına tepki gösterilmişti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

31 MART SEÇİMLERİNİ BİLEN ANKET FİRMASINDAN ŞOK SONUÇ İmamoğlu'nun canlı yayında Celal Şengör'e söyledikleri izlenme rekorları kırdı Ankara'da YAVAŞ'I DÜŞÜRMEK İÇİN BÜYÜK MANİPÜLASYON!.. Ordu Valiliği'nden Ekrem İmamoğlu açıklaması

Bakmadan Geçme!

KAPAT
CAN ATAKLININ BU KONUŞMASI TARİHE GEÇECEK !!!