Anasayfa
23 Mart 2020 ( 20417 izlenme )
Reklamlar

6 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM MEYDANA GELDİ

HIRVATİSTAN şiddetli depremle sarsıldı. Başkent Zagreb'in kuzeyinde 6 şiddetinde meydana gelen depremde çok sayıda bina yıkıldı. Koronavirüs sebebiyle evlerinden dışarı çıkmayan halka büyük panik yaşattı.
Avrupa ülkesi Hırvatistan güne şiddetli depremle uyandı. Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'de, büyüklüğü 6 olan bir deprem meydana geldi. Şiddetli depremde çok sayıda bina yıkıldı. Koronavirüs sebebiyle evlerinden dışarı çıkmayan halka büyük panik yaşattı. Depremin yerin 10 km derinliğinde ve Zagreb'in kuzeyinde gerçekleştiği öğrenildi.
Deprem sırasında bazı binaların çökmesi sonucu, park halindeki otomobiller göçük altında kaldı. Koronavirüs nedeniyle evde yakalandılar Koronavirüs sebebiyle evlerinden dışarı çıkamayan halk ise büyük panik yaşarken, henüz can veya mal kaybıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

Henüz bilgi yok Öte yandan ülkeyi sarsan depremde ölü ve yaralının olup olmadığına dair henüz resmi bir açıklama yok.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Metiner, FETÖ'nün Siyasi Ayağı CHP'dediğine Pişman Oldu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli YSK'yı tehdit etti: 'Seçimi iptal etmezseniz...' SON DAKİKA | Ankara kazandı Antalya'da Korkutan Deprem Oldu